ÜRÜNLER > DOMESTİK ÇÖZÜMLER > YUMUŞATICILAR

VT 2000 Timer kullanılan su yumuşatma cihazları

Decalux - Decal VT 2000, su yumuşatma serisinin en yüksek teknoloji ile geliştirilmiş modelidir. Bu timer gerçek bir bilgisayardır. Giriş suyu sertlik derecesini, saat, rejenerasyon periyodu, rejenerasyon yapılacak saat, rejenerasyon kontrol modu (zaman, hacim veya zaman/hacim) gibi bazı değerler programlanabilir. Verilen talimatlar direkt olarak monitörden okunabilmektedir.

Ayrıca suyun debisi, monitöre bakıldığı anlık arıtılmış su miktarı ve arıtılacak su miktarı gibi değerler de okunabilmektedir. Eğer akış debisi arıtma kapasitesinden yüksek ise alarm vermektedir. İşletme esnasında kaydedilen değerler monitörden görülmektedir. Rejenerasyon esnasında her bir faz dakika dakika izlenebilmektedir. Ayrıca gerektiğinde tek bir tuşla manuel rejenerasyon yaptırılabilmektedir.

VT 2000 timer ani voltaj değişimlerine karşı korunmalıdır. Enerji kesilmesi durumunda ise program hafızada saklanmaktadır.

VT 2000 timerları (BPA versiyonunda) GEL patentli otomatik karıştırma vanasını kontrol ederek, yumuşatma çıkışında sıfırdan farklı sabit çıkış sertlik değerini sağlar.

Özet olarak:

  • Hidropnömatik valf Elektronik timer VT 2000 LCD monitör
  • Hacim veya hacim zaman kontrollü rejenerasyon
  • AD se if dezenfeksiyon sistemi Tuz seviye alarmı
  • BPA* otomatik bypass valfi
 


DECALUX VT 2000 AD Monoblok


DECAL VT 2000 AD